Manicure

Manicure - zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są paznokcie u rąk.Manicure stosują osoby, które pragną mieć ładniejsze paznokcie. Zabieg polega nie tylko na malowaniu, ale też na wyrównywaniu skórek i pielęgnowaniu płytki paznokci.Podstawowym rodzajem manicure, jest tzw.manicure klasyczny.

Manicure Klasyczny polega on na opiłowaniu końcówki paznokcia w celu nadania mu pożądanego kształtu, oraz podważeniu i usunięciu skórek przy użyciu specjalnego kopytka oraz cążek. Zazwyczaj stosuje się dodatkowe preparaty zmiękczające skórki, by ich usuwanie było mniej inwazyjne. Aby uniknąć zbyt szybkiego odrastania skórek, można zastosować manicure biologiczny.

Manicure biologiczny różni się on od klasycznego tym, że nie używa się żadnych metalowych narzędzi. Polega na delikatnym odsunięciu skórek drewnianym patyczkiem. Odsunięte w ten sposób skórki są mniej podatne na nadmierne narastanie na płytkę paznokcia. Regularne odsuwanie skórek drewnianym patyczkiem, bez ich wycinania wpływa bardzo korzystnie na wygląd paznokci. Na tak przygotowaną płytkę można nanieść zwykły lakier lub lakier hybrydowy,tego typu usługę nazywamy manicure hybrydowym

Manicure hybrydowy polega na naniesienie bezpośrednio na naszą płytkę cieniutkiej warstwy lakierożelu  który utwardza się pod lampą UV. Efekt utrzymuje sie ok 2-3tyg.

Na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się polecamy manicure japoński. Jest to zabieg pielęgnacyjny zarówno dla kobiet i mężczyzn, polegający na wcieraniu specjalnej pasty w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. Wzmacnia naturalne paznokcie, nadając im połysk, zasila w składniki naturalne m.in. witaminy A+E,keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. Głównym zadaniem pasty jest głęboko odżywić płytkę paznokcia. nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając w płytkę paznokcia puder, który zatrzymuje składniki zawarte w paście, chroni przed zbyt szybkim ich wypłukaniem i działaniem czynników zewnętrzych jak woda, czy detergenty.

Technologia P.Shine:

  • pobudza krążenie krwi,
  • wspiera zdrowy wzrost paznokci,
  • prowadzi do ich wzmocnienia i wzbogaca w ważne witaminy.
  • zapobiega łuszczeniu się i rozdwajaniu płytki.                                                                                                                                                                                                                                                                    

Również bardzo przyjemnym i dobroczynnym zabiegiem jest parafina na dłonie. Zabieg polega na zanurzeniu dłoni w rozpuszczonej parafinie, ale nie gorącej, i wyciągnięciu z kąpieli. Parafina momentalnie zastyga i tworzy się na rękach tzw.woskowa rękawica. Następnie wkłada się dłonie w foliowe rękawiczki i wkłada w specjalne bawełniane rękawice. Odczekuje się ok 15min. Po zabiegu ręce są gładkie, jędrne i miękkie.

W Naszym salonie wykonasz również ekskluzywny zabieg Elizabeth Arden na dłonie który polega na dostarczeniu opatentowanych wysokoskoncentrowanych składników aktywnych. Zabieg idelnie nadaje się na skórę z problemem przebarwień.

                         

                                               

Endermologia Bielsko, Mezoterapia epilacja laserowa
Endermologia Bielsko, Mezoterapia epilacja laserowa

WIRTUALNY SPACER

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu wirtualnie. Rozpocznij zwiedzanie >>

DANE FIRMY

Studio Urody NOWY STYL
ul. 1 Maja 21
43-300 Bielsko-Biała

tel. +48 33 816 30 21
biuro@salon-nowystyl.pl

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek - piątek w godz. 9-18

sobota w godz. 9-14
Copyright © 2017 - 2023 salon-nowystyl.pl
Endermologia Bielsko, Mezoterapia mikroigłowa, epilacja i depilacja