Elizabeth Arden

Elizabeth Arden PRO – KROK W PIELĘGNACJĘ PRZYSZŁOŚCI

W świecie, gdzie starzenie się z wdziękiem jest priorytetem, PROFESJONALNA pielęgnacja z Elizabeth Arden PRO jest odpowiedzią... Firma Elizabeth Arden, jedna z najbardziej prestiżowych i znanych na całym świecie firm kosmetycznych, we współpracy z innowacyjną, amerykańską firmą US Cosmeceu Techs LLC, oraz jej prezesem i naukowcem Joe Lewisem, stworzyła nowoczesną markę Elizabeth ArdenPRO.

Elizabeth Arden PRO została zaprojektowana tak, aby odmładzać skórę przy jednoczesnym zwalczaniu czynników uruchamiających procesy starzenia się skóry. Produkty Elizabeth Arden PRO, o klinicznie potwierdzonym działaniu, powstały w oparciu o najnowsze naukowe fakty oraz zaawansowane technologicznie składniki aktywne.Preparaty Elizabeth Arden PRO, nie są zbudowane na podstawie jednego "bohaterskiego" składnika aktywnego, nie ma również wśród całej gamy, produktu "bohatera". Siła marki opiera się na klinicznie potwierdzonej, nowoczesnej filozofii pielęgnacji skóry:  Skin Health & Beauty Pyramid™ , dającej proste i skuteczne rozwiązania.

Strategię pielęgnacji skóry firmy Elizabeth Arden PRO przedstawia piramida zdrowej i pięknej skóry.

                                               

1. Podstawa Piramidy to Ochrona i Naprawa: Ochrona Skóry SPF czyli filtry przed promieniowaniem UV. Antyoksydanty czyli ochrona przed wolnymi rodnikami  i Enzymy naprawiające DNA.

2. Rdzeń piramidy to Transformacja czyli Nawilżanie Złuszczanie i Odnowa Komórkowa za pomocą najlepiej przebadanych składników : Retinoidów i Kwasów AHA.

3. Wierzchołek Piramidy to Stymulacja Skóry do odnowy z wykorzystaniem Peptydów i Czynników Wzrostu. Skin Health & Beauty Pyramid™ jest przewodnikiem opartym na badaniach klinicznych, dającym możliwość doboru produktów, dostosowanych do rodzaju i kondycji skóry. Profesjonalne zabiegi Elizabeth Arden PRO zostały zaprojektowane w celu zintensyfikowania oddziaływania na skórę produktów do pielęgnacji domowej oraz przyspieszyć wymarzone rezultaty. Ich celem jest natychmiastowe nadanie skórze młodego wyglądu oraz długotrwała poprawa kondycji i zdrowia skóry.

                                 

ZABIEGI ELIZABETH ARDEN PRO:

MINI SPA 40 min Zapewnia skórze maksymalne pobudzenie i doskonałą kondycję. Wymaga niewielkiego nakładu czasu, dzięki czemu idealnie wpasuje się w napięty grafik. Natychmiastowo odpręża, odświeża i rewitalizuje skórę. Zapewnia delikatne złuszczenie naskórka, przy jednoczesnym optymalnym nawilżeniu. Zabieg jest idealnym wprowadzeniem do świata Elizabeth Arden PRO!

LUNCHTIME PEEL 50-60 min Peelingujący zabieg wprowadzający, nastawiony na szybkie rezultaty i natychmiastową poprawę wyglądu skóry. Stworzony w celu eksfoliacji, zrównoważenia,wzmocnienia i nawilżenia skóry.

POWER PRESCRIPTION PEEL 60-80 min Pobudzający i wzmacniający skórę, intensywny zabieg, gwarantujący natychmiastowe i widoczne rezultaty. Przeznaczony jest dla skóry odwodnionej, problematycznej,o nierównym kolorycie . Zabieg balansuje i wyrównuje skórę. Sprawia, że jest gładka i widocznie młodsza!

HIGH DEFINITION PEEL 40-50 min Zabieg opóźnia procesy starzenia się skóry, dając spektakularne efekty w krótkim czasie. Intensywnie złuszcza, wygładza, wypełnia i zwiększa objętość skóry, tak, że wygląda ona młodo i promiennie. Dla zachowania i zwiększenia efektów, zabieg powtarzaj raz w miesiącu.

PRESCRIPTION FACIAL 50-80 min Intensywny, wzmacniający skórę zabieg, łączy w sobie relaksujący masaż twarzy oraz maskę, której zadaniem jest ujędrnienie, nawilżenie i złuszczenie naskórka. Eksfoliacja skóry odbywa się bez użycia chemicznego peelingu, dzięki czemu zabieg stanowi idealny wstęp do zabiegów Elizabeth Arden PRO z zastosowaniem płatków peelingujących. 

LUXURY SKIN HEALTH FACIAL 80-90 min Luksusowy zabieg, o efektach budzących zachwyt! Zaspokaja potrzeby skóry na wszystkich poziomach, dając jednocześnie spektakularne efekty: -rozjaśnia -ujednolica -ujędrnia skórę. Zatrzymuje procesy starzenia się skóry, widocznie redukuje zmarszczki i bruzdy. Zrelaksuj się podczas wyjątkowego masażu i doświadcz unikalnego działania na skórę preparatów, które pozostawią ją promienną, świeżą i młodą.

MINI- HAND end FOOT FACIAL- NATYCHMIASTOWE ODMŁODZENIE DŁONI i STÓP   30 min

Dłonie są wyznacznikiem wieku; bardziej niż skóra twarzy ukazują oznaki starzenia się. Skóra dłoni jest cieńsza, uboższa o tkankę tłuszczową, gdy ilość włókien kolagenu i elastyny zmniejsza się z wiekiem skóra dłoni prezentuje bardziej widoczny efekt  starzenia się. Zabieg MINI- HAND FACIAL zapewnia utrzymanie młodego i zdrowego wyglądu skóry dłoni jak również stóp. Zabieg idealnie nadaje się do skór z problemem przebarwień.

W naszym salonie możesz zakupić na upominek voucher na ekskluzywne zabiegi Elizabeth Arden.

                                  

 

Endermologia Bielsko, Mezoterapia epilacja laserowa
Endermologia Bielsko, Mezoterapia epilacja laserowa

WIRTUALNY SPACER

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu wirtualnie. Rozpocznij zwiedzanie >>

DANE FIRMY

Studio Urody NOWY STYL
ul. 1 Maja 21
43-300 Bielsko-Biała

tel. +48 33 816 30 21
biuro@salon-nowystyl.pl

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek - piątek w godz. 9-18

sobota w godz. 9-14
Copyright © 2017 - 2023 salon-nowystyl.pl
Endermologia Bielsko, Mezoterapia mikroigłowa, epilacja i depilacja