Depilacja

Depilacja woskiem to metoda która pozwala na usunięcie niechcianego owłosienia z poszczególnych partii ciała, poprzez pozbycie się łodygi włosa bez korzenia. Tym sposobem możesz depilować każdy fragment swojego ciała: nogi, okolice bikini, ręce, dłonie, kark, wąsiki, pośladki, policzki, szyję, brwi, klatkę piersiową itp.

Pracujemy na najlepszych woskach dostępnych na rynku.

Woski Depileve w odróżnieniu od innych wosków na rynku mają w swoim składzie wyjątkowo wysoki procent żywicy z najlepszego gatunku sosny, ze sprawdzonych źródeł światowych, co charakteryzuje je doskonałą przyczepnością i lepkością. Żywica ta pozwala na optymalną temperaturę aplikacji i precyzyjne usunięcie nawet najkrótszych włosków (już od 0,5 mm). Woski Firmy Wax, najbardziej plastyczne z oferowanych na rynku, powodują, że proces odrastania włosa jest kilkakrotnie spowolniony.Zawartość żywicy naturalnej w woskach Depileve wynosi ponad 70%. Dodatek wyciągów roślinnych z azulenu, lawendy, masła karite, oliwy z oliwek i innych cennych składników powoduje, że depilację Depileve można dopasować do potrzeb nawet najbardziej delikatnej i wrażliwej skóry.

Depilacja woskiem to skuteczna i najczęściej wybierana profesjonalna metoda usuwania zbędnego owłosienia.Gwarantuje długotrwały efekt. Powoduje, że po każdym zabiegu włosy odrastają wolniej i są słabsze.

                                    

Depilacja woskiem    na czym polega? Otóż gorący wosk rozsmarowuje się na powierzchni ciała zgodnie z kierunkiemwzrostu włosa, po czym nakłada się na niego pasek materiału. Kiedy wosk zastygnie, napina się skórę  i materiał jest szybko zdejmowany w przeciwnym kierunku do wzrostu włosów.  Zabieg można również wykonać metodą bezpaskową, dobierając do depilacji odpowiedni rodzaj wosku. 

Zabieg depilacji najlepiej wykonać w salonie dlatego,że my kosmetyczki jesteśmy do tego przeszkolone zrobimy to sprawnie,szybko a przede wszystkim bezpiecznie.

Włosy są usuwane wraz z cebulką co powoduje, że gładką skórą możesz cieszyć się od 2-5tygodni. Dobra wiadomość to taka,że jeśli włosy są depilowane regularnie to staja się rzadsze i cieńsze.  

Jest to dobra alternatywa jeśli Mamy dość maszynki i codziennego golenia się. Kolejny plus depilacji woskiem to taki, że możemy stosować go na wszystkich strefach ciała i nie ma ograniczeń ani wiekowych ani odnośnie płci. Depilują się nastolatki, osoby w wieku średnim i starsze. Z metody coraz częściej korzystają panowie, którzy chcą pozbyć się nieestetycznego owłosienia na plecach i klatce piersiowej a nawet  z miejsc intymnych.

Na rozpoczęcie zabiegów woskowania nigdy nie jest za późno, wystarczy podjąć decyzję i umówić się na wizytę. Oczywiście każdy zabieg jest ograniczony przeciwskazaniami, tak też jest w przypadku depilacji.   

Przeciwskazaniem do zastosowania depilacji woskiem jest:    

 • rozszerzone naczynia włosowate lub żylaki
 • zapalenie żył,
 • alergia na wosk
 • zapalenie mieszków włosowych
 • stany zapalne i ropne skóry
 • zbyt krótkie włosy
 • skóra bezpośrednio po ekspozycji na słońce lub promienie UV.


Zabieg depilacji woskiem wykonujemy około raz w miesiącu,ale PAMIĘTAJ, aby zabieg był prawidłowo wykonany włoski powinny mieć dlogość od 5-10mm.

Podsumujmy wszystkie zalety zabiegu depilacji woskiem:

 • natychmiastowy efekt po zabiegu,
 • 3-4 tygodniowa przerwa między zabiegami . Podczas tego czasu możemy cieszyć się gładką skórą.
 • regularnie wykonywana depilacja woskiem osłabia włoski, które z czasem stają się delikatniejsze i cieńsze,
 • możesz depilować każdą okolicę
 • w przeciwieństwie do innych metod, depilacja woskiem nie powoduje świądu i pieczenia po zabiegu,
 • przy depilacji woskiem usuwamy włos w całości, wraz z jego korzeniem, co warunkuje długotrwały efekt.
 • Przy ciemnych włosach po goleniu szybko pojawiają się widoczne ciemne punkty pod skórą. Depilacja woskiem zapewnia idealnie gładką skórę bez ciemnych punktów,
 • woskowanie działa też jak peeling, podczas odrywania wosku zostają usunięte powierzchowne warstwy martwego naskórka co potęguje efekt super gładkiej skóry.

Na koniec Mam dla Was kilka porad by jak najdłużej cieszyć się gładką i zdrową skórą:

 • stosuj zabiegi regularnie, pozwala to utrzymywać efekt, i powoduje, że włoski są coraz cieńsze, jaśniejsze i rzadsze.
 • nawilżaj skórę przed i po zabiegu. Przesuszona skóra to również suche i łamliwe włoski, co przy depilacji woskiem może powodować ich urwanie, a nie wyrwanie. Zdrowa i nawilżona skóra jest sprzymierzeńcem efektów każdego zabiegu depilacji,
 • przed samym zabiegiem nie stosuj tłustych balsamów – utrudniają przyleganie wosku,
 • złuszczaj naskórek, wykonując regularne peelingi ciała. Możesz zacząć już w 3-5 dobie po zabiegu. Zminimalizuje to wrastanie włosków oraz poprawi mikrokrążenie wpływając na odżywienie skóry,
 • nie zapominaj o filtrach słonecznych szczególnie gdy odkrywasz daną partię ciała poddaną depilacji,
 • oddaj się w ręce specjalistów, zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo.

 

Endermologia Bielsko, Mezoterapia epilacja laserowa
Endermologia Bielsko, Mezoterapia epilacja laserowa

WIRTUALNY SPACER

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu wirtualnie. Rozpocznij zwiedzanie >>

DANE FIRMY

Studio Urody NOWY STYL
ul. 1 Maja 21
43-300 Bielsko-Biała

tel. +48 33 816 30 21
biuro@salon-nowystyl.pl

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek - piątek w godz. 9-18

sobota w godz. 9-14
Copyright © 2017 - 2023 salon-nowystyl.pl
Endermologia Bielsko, Mezoterapia mikroigłowa, epilacja i depilacja