Depilacja

Depilacja woskiem to metoda która pozwala na usunięcie niechcianego owłosienia z poszczególnych partii ciała, poprzez pozbycie się łodygi włosa bez korzenia. Tym sposobem możesz depilować każdy fragment swojego ciała: plecy, nogi, pachy, kark, klatkę piersiową wąsiki, szyję, brwi oraz z okolic intymnych .

Pracujemy na najlepszych woskach dostępnych na rynku.

Woski Depileve w odróżnieniu od innych wosków na rynku mają w swoim składzie wyjątkowo wysoki procent żywicy z najlepszego gatunku sosny, ze sprawdzonych źródeł światowych, co charakteryzuje je doskonałą przyczepnością i lepkością. Żywica ta pozwala na optymalną temperaturę aplikacji i precyzyjne usunięcie nawet najkrótszych włosków (już od 0,5 mm). Woski Firmy Wax, najbardziej plastyczne z oferowanych na rynku, powodują, że proces odrastania włosa jest kilkakrotnie spowolniony. Zawartość żywicy naturalnej w woskach Depileve wynosi ponad 70%. Dodatek wyciągów roślinnych z azulenu, lawendy, masła karite, oliwy z oliwek i innych cennych składników powoduje, że depilację Depileve można dopasować do potrzeb nawet najbardziej delikatnej i wrażliwej skóry.

Depilacja woskiem to skuteczna i najczęściej wybierana profesjonalna metoda usuwania zbędnego owłosienia.Gwarantuje długotrwały efekt. Powoduje, że po każdym zabiegu włosy odrastają wolniej i są słabsze.

Endermologia Bielsko, Mezoterapia epilacja laserowa
Endermologia Bielsko, Mezoterapia epilacja laserowa

WIRTUALNY SPACER

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu wirtualnie. Rozpocznij zwiedzanie >>

DANE FIRMY

Studio Urody NOWY STYL
ul. 1 Maja 21
43-300 Bielsko-Biała

tel. +48 33 816 30 21
biuro@salon-nowystyl.pl

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek - piątek w godz. 9-18

sobota w godz. 9-14
Copyright © 2017 - 2023 salon-nowystyl.pl
Endermologia Bielsko, Mezoterapia mikroigłowa, epilacja i depilacja